Kdo využívá naše služby

Za více než 18 let naší existence jsme uspořádali více než 1 600 akcí pro 600 zákazníků z řad firem, neziskových organizací, jednotlivců i státních institucí.

Co o nás říkají naši klienti

Spolupráce s Etnocateringem byla perfektní. Jídlo bylo velmi chutné a pestré. Organizace na celodenní akci pro 1500 hostů šlapala jako hodinky. Navíc oceňujeme zero waste přístup, protože vše bylo servírováno na kompostovatelný papír, kovové příbory byly samozřejmostí a zbytky byly věnovány charitě.
— Matěj Novák z TEDx Prague —
Impact Hub s Ethnocateringem propojuje dlouholetá spolupráce plná úspěšných akcí, skvělého jídla, jedinečných zážitků a prvotřídních služeb. Je to naše první volba nejen díky dokonalému servisu ale i díky sdíleným hodnotám a snaze zlepšit svět kolem sebe. Spolupráce se skvělým týmem kolem Jakuba je jednoznačně zárukou povedené akce a spokojených klientů.
— Petra Bačová, Lenka Krákorová z Impact HUB —
Myslím, že mohu jen potvrdit, že naše volba byla správná. Catering byl unikátní, velmi dobře přijatý našimi hosty a nikdo si nestěžoval. Vaši kolegové vše připravili i sklidili přesně podle plánu. Líbí se nám jak váš koncept, tak poskytnuté služby.
— Radka Vondrašová z KKCG —
Myslím, že přístup i spolupráce s Jakubem a celým týmem byla skvělá. Vše probíhalo hladce. Závěr je, že jsou to profíci, navíc milí a flexibilní, jídlo je skvělé a chování lidské a vstřícné. Bylo by fajn s nimi spolupracovat dále
— Eliška Hloupá Sovová ze SCIO —

Napsali o nás

Natočili o nás

Kdo využívá naše služby

Přesunout se na začátek